Vážený zákazníci ! Z dôvodu zmeny stránky, na tejto adrese nie je možné objednávať! Preto vás radi uvítame na našej novej webovej stránke www.aleso.sk

Úvod » Príslušenstvo a doplnky » Zdravie » GOKO Zariadenie podporujúce správne vyprázdňovanie, 8640


        

GOKO Zariadenie podporujúce správne vyprázdňovanie, 8640

 

skladom

novinka top produkt


1x
Dostupnosť: 3-10 prac. dní
Číslo produktu: 8640
EAN kod: 4523182583948
Běžná Cena 189,00 €
Naša Cena:
139,00 € ( Nie sme platcami DPH )

Kompletné špecifikácie

GOKO Zariadenie podporujúce správne vyprázdňovanie 

Čo je GOKO
GOKO je zariadenie podporujúce správne vyprázdňovanie, ktoré vám umožňuje zaujať najlepšiu anatomickú polohu pre vyprázdňovanie a zároveň uľahčuje a urýchľuje tento proces. 

Ako funguje GOKO
V sediacej polohe telo blokuje vylučovanie usadenín potravy. Používanie GOKO pomáha prijať správnu polohu tela, takzvanú polohu „v podrepe“, kedy je konečník rovný a nič 
nebráni procesu vylučovania v našom tele.
Výhody používania GOKO
získate pocit ľahkosti, ploché brucho a žiadnu bolesť
váš stres z vyprázdňovania sa zníži
budete sa cítiť lepšie a zvýši sa komfort vášho každodenného života
vyriešite problém, s ktorým ste bojovali už dlho
bezpečne sa postaráte o seba a svoje zdravie
nebudete musieť o svojom trápnom probléme hovoriť v lekárni alebo u lekára
Technické dáta:

Výška: 86 cm
Šírka: 40 cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Priemer rukoväte: 5 cm

ZDRAVOTNÝ ÚČINOK „POLOHY 35 °“
Ak ste skeptický voči polohe v podrepe, myslite na pozitívny vplyv, ktorý môže mať na vaše telo, a akým chorobám a stavom sa môžete vyhnúť. Ďalej uvádzame niektoré z nich:

Zápcha
Rovné a uvoľnené hrubé črevo prirodzene pomáha vyprázdňovať črevo. Znižuje použitie tlakov na brušné svaly. Zmena správnej polohy stimuluje pravidelné vyprázdňovanie, zlepšuje prirodzené fungovanie čriev a znižuje pravdepodobnosť chronickej zápchy.

Hemoroidy
Správna poloha na toalete znižuje tlak na cievy konečníka a napätie svalov zvierača. Menší tlak počas defekácie významne znižuje riziko vzniku hemoroidov u starších ľudí.

Syndróm dráždivého čreva (IBS)
Nedostatok účinnej metódy liečby tejto choroby umožňuje sústrediť sa iba na zmiernenie jej príznakov. Prijatie polohy v podrepe môže mať pozitívny vplyv na zmiernenie príznakov, ako sú: zápcha, bolesti brucha, črevné kŕče, plynatosť a plynatosť, hnačky, pocit, že až do konca nebudete mať stolicu. Stres zhoršuje príznaky a neschopnosť vyprázdňovať sa zvyšuje stres a kruh sa uzatvára. Pobyt na toalete nemusí spôsobovať ďalšie starosti, stačí si na toaletu správne sadnúť.

Choroby hrubého čreva
Pravidelné vyprázdňovanie a čistenie čriev od potravinových usadenín, ktoré obsahujú všetky druhy baktérií, nás môžu zachrániť pred mnohými chorobami samotného hrubého čreva aj iných chorôb.

Análna trhlina
Pravidelné vyprázdňovanie znižuje tvorbu tvrdých usadenín. Vyhneme sa tak nadmernému naťahovaniu črevných stien, kde sú krvavé praskliny.
 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

N2M2Zm